• Fresh
2 stks CWDM 1550-G657A-SCAPC-5.5-0.5m Passief Apparaat

2 stks CWDM 1550-G657A-SCAPC-5.5-0.5m Passief Apparaat

€ 30.75
Hoeveelheid van het product
Bestaand

1 Beschrijving CICVCHC' Grof Wavelength Division Multiplexer (CWDM) demonstreert lage verlies en betrouwbare prestaties. de apparaat bezit brede pass bands en hoge isolatie, ideaal voor functionerende met goedkoop en ongekoelde lasers, waarmee het lage kosten product geschikt voor CATV en metro/toegang netwerk toepassingen. gemakkelijk aanpasbare, CICVCHC' CWDM kan geconfigureerd door standaard verpakking en connector opties. 2 Feature l Lage insertion loss l Breed pass band l Hoge kanaal isolatie l Lage polarisatie afhankelijke verlies l Uitzonderlijke betrouwbaarheid en stabiliteit l Epoxy gratis optische pad l Telcordia/Bellcore Compliant 3 Toepassing l Toegang netwerken l Metro WDM systemen l Enterprise netwerken l Telecommunicatie l Voeg/Drop Kanalen 4 Algemene specificatie Items Unit Parametersnormale Informatiewerkende Golflengtenm ITU of ITU + 1
(1260-1620) of (1460-1620) Kanaalscheidingnm20nm ITU gridspoort van Transmissie(Port1 = > Port2)kanaal Passbandnmλ c±7. 0transmissie Insertion Verliesd B (Max.)0.6d B (Typ.)0.4aangrenzende Kanaal Isolatied B (Min.)30niet-Aangrenzende Kanaal Isolatied B (Min.)50 Passband Rippled B (Max.)0.3polarisatie Afhankelijke Verliesd B (Max.)0.1poort van Reflectie(Port1 = > Port3)reflectie Insertion Verliesd B (Max.)0.4d B (Typ.)0.25reflectie Kanaal Isolatied B (Min.)15reflectie Band Rippled B (Max.)0.20polarisatie Afhankelijke Verliesd B (Max.)0.1anderendirectiviteitd B (Min.)50terugkeer Verliesd B (Min.)50polarisatie Modus Dispersie Ps (Max.)0.20 Power Handlingm W (Max.)500treksterkte Belasting N (Max.)5 Bedrijfstemperatuurgraden Celsius-5 ~ 70opslag Temperatuurgraden Celsius-40 ~ 85pakket AfmetingenmmΦ5. 5x L38 voor 900um losse buis Fiber type-SMF-28e + of ITU-T G657.A OPMERKINGEN : 1) Alle specificaties zijn gebaseerd op de apparaten zonder connectoren, en gegarandeerd over golflengte, polarisatie en temperatuur. 2) PMD en chromatische dispersie waarden zijn gegarandeerd door ontwerp. 3) Specificaties zonder voorafgaande kennisgeving

Productgegevens

Merknaam:
CICVCHC
Modelnummer:
CWDM550-01
Fiber Type:
Single Mode
Compatibel:
Aangepaste Merken
Connector Type:
SC/APC
Item Lengte:
20m
Operating Wavelength:
1260~1610nm
Center Wavelength:
1550nm
Channel Passband of Transmission :
+/-7.0nm
Package Dimension :
OD=5.5mm Length=38mm Steel
Fiber Type:
G657A
Connector:
SC/APC (Customized)
Fiber Length:
0.5m with 900um loose tube
Delivery Package:
2pcs/pack

Meer producten in de categorie